بیترین - Bitrin
مطالب جالب - مطالب علمی - ترفند کامپیوتر - ترفند موبایل - مطالب مذهبی - مطالب اجتماعی - آموزش آشپزی - طالع بینی - شعر و ادبیات - تصاویر و عکس های جالب - مطالب طنز - داستان کوتاه

آگهی

دانلود نمونه سوالات پیام نور

 اینجا هستید : بخش مطالب » اجتماعی » روان شناسی » چه چیزهایی باعث می شود مردها عاشق شوند ؟


فرستنده : عباسعلی ایزدی مقدم
دسته بندی : روان شناسی

تعداد بازدید  : 17013
امتیاز : 89

مشخصات
 

چه چیزهایی باعث می شود مردها عاشق شوند ؟


چه چیزهایی باعث می شود مردها عاشق شوند ؟

 همه چیز به تو بستگی دارد . فقط کافی است یک سری مسائل را رعایت کنی تا دیوانه وار عاشقت شوند. در این متن چند مورد کوچک آمده که با انجام آن مردها عاشق و دلشیفته شما می شوند.

 این یک سؤال گیج کننده است : آیا لحظه خاص یا اتفاق خاصی وجود دارد که با توجه به آنها مردها به طور ناگهانی عاشق شوند؟ بسیار خب ، جواب این سؤال روشن نیست اما اصول کلی برای آن وجود دارد. مردها نیازهای ذاتی و غریزی دارند که بایستی قبل از اینکه با شما ارتباط عمیقی داشته باشند، با شما مطابقت دهند. وقتی مردی متوجه می شود که شما برای همه این نیازهایش ایده آل به نظر می رسید، در آن لحظه وارد عمل می شود و برای پیشنهاد ازدواج به شما اقدام می کند. 

مردها چهار خواسته اصلی و اولیه ارتباطی دارند که گاهی اوقات با کوچکترین برخورد و رفتار شما اغنا می شود. در این جا این خواسته ها را با مثالهایی برای شما توضیح می دهیم که شما می توانید آنها را به کار ببندید.

1- حس حمایت : مردها در مواقع سختی نیاز به یک پشتیبان دارند. پروفسور دیوید گیونس نویسنده کتاب نشانه های عاشقی معتقد است درصورتی که شما برای او نقش یک حامی و پشتیبان را داشته باشید برایش رضایت بخش است و حس خوبی را به او منتقل می کند. نه تنها نباید در برابر او بی تفاوت باشید و از هرگونه کمکی دریغ کنید بلکه حتی باید آغوش خود را برای کمک به او باز کنید. بنابراین به او برای انرژی دوباره و متعهد بودن در کارهایش فرصت دهید و پس از بهبود وضعیت روحی اش از او تشکر کنید. این کارهای کوچک می تواند از او یک قهرمان بسازد . به او کاری برای انجام دادن بدهید ، از او بخواهید تا چیزی را تعمیر کند. با این کار، احساس موفقیتش افزایش می یابد. نظر او را بخواهید، حتی اگر به انتخاب و سلیقه خودتان می خواهید کاری را انجام دهید، از او نظر سنجی کنید و نظر او را هم بپرسید. گاهی اوقات لباسهای او را بپوشید، این نشان می دهد که شما او را از بین چندین مرد انتخاب کرده اید و او را قبول دارید.


2- حس آزادی : پروفسور دن نیوهارت می گوید: مردان به خودشان اطمینان دارند که شخصیتشان بعد از ازدواج هیچ تغییری نمی کند. به او نشان دهید که شما نمی خواهید شخصیتش را تغییر دهید، با این کار به او ثابت می شود که شما او را همانطور که هست قبول دارید اما هرگز شخصیتش را خرد نکنید. با این کار به او حس آزادی می دهید. برایشان محدودیت ایجاد نکنید ، مردها از محدود شدن متنفرند. بنابراین با این کار او احساس بهتری نسبت به شما دارد. 
مردها را در احساساتتان شریک کنید ، اگر عصبانی بودید اجازه دهید او هم احساس شما را بفهمد . او در این مواقع به شما قوت قلب می دهد. برای خلوت و تنهایی او احترام قائل شوید ، فاصله فیزیکی از همسرتان نماد استقلال برای یک مرد است. با این کار به او نشان می دهید که برای او ارزش و احترام قائلید.


3- حس ارزش و احترام : شاید در ظاهر از خود راضی به نظر برسند اما این طور نیست. مردها نیاز دارند تا مورد احترام بقیه قرار بگیرند و قدردانی شوند. دکتر دوبرانسکی می گوید: اگر زمانی که کنار شماست، به او احترام بگذارید، او هم متقابلاً دوست دارد که بیشتر به شما نزدیک شود. او را شاد کنید ، فیلم های کمدی ببینید . وقتی همسرتان ناراحت است او را بیرون ببرید. بازی های فکری انجام دهید ، فعالیتهایی که به توان ذهنی نیاز دارند انجام دهید مثل جدول حل کردن و شطرنج. شاید کمی احمقانه به نظر برسد اما اشتباه نکنید. توانایی حل مسائل و مشکلات به او ثابت می کند که شما گاهی اوقات می توانید مانند او باشید. متفاوت و خاص باشید ، وقتی شما را با دیگران مقایسه کند به خاص بودن شما پی می برد. او را به جمعی دعوت کنید که در آن جمع شما از همه سر هستید.

 
4- حس راحتی و آسایش : الن هیرچ پزشک متخصص درمان های بویایی و چشایی معتقد است که عاشق شدن حاصل وابستگی شدیدی است و زمانی اتفاق می افتد که اکسي توسين در مغز فوران می کند. شما هورمون های عشق را که توسط آنها برای هم متناسب به نظر میرسید رها می کنید. زمانی که او با شما احساس راحتی و لذت می کند، به قلمرو عشق نزدیک شده است. پس موارد زیر را امتحان کنید. اجازه دهید شما را مرتب و آراسته ببیند ، آرایش کردن جلوی همسرتان حس صمیمیت و علاقه را بین تان بیشتر می کند زیرا این همان چیزی است که مردهای دیگر از دیدن آن ناتوان هستند و فقط و فقط همسرتان شاهد آن است ، پس آراسته باشید . با یکدیگر غذا درست کنید ، هرچه بیشتر با یکدیگر غذا درست کنید، او بابت پختن غذا بیشتر از شما قدردانی می کند.

 

موارد زیر مردها را از عاشق شدن دور می کند :

1) اگر مردها فرصتی برای عاشق شدن نداشته باشند : صرف کردن زمان زیاد در محل کار یا شرکت در کلاس های مختلف و مواردی از این قبیل فرصت عاشقی را از مردها می گیرد. آنها به جای یک زندگی عاشقانه به کارشان اولویت می دهند و معتقدند که داشتن یک رابطه عشقی آنها را از کارشان دور می کند و فرصتی برای پیشرفت ندارند.

2) هرگز با او نجنگید : مطمئن باشید مردها از بحث و جدل کردن متنفرند اما این اشتباه است که هرگز نسبت به چیزی عکس العمل منفی نداشته باشید.

3) حس ترس و اضطراب : اغلب مردها نگرانند که اگر عاشق شوند دوستها و خیلی چیزهای دیگر را از دست می دهند. به عقیده خودشان وقتی مردی عاشق می شود، ممکن است برای مدتی از بسیاری موارد کناره گیری کند.


Untitled 2
آموزش شنیون حرفه ای سفر به اعماق جهان آموزش رفتارهای زناشویی کثیف ترین شغل های جهان آموزش آب كردن شكم در 90 روز
امتیاز دهید نظرات    
شما هم مطالب جالب و خواندنی خود را با نام خود ارسال کنید

مطالب مرتبط
  در مغز عاشق چه می گذرد؟+ تست عاشقی
  چرا خدا مردها را آفرید؟
  باز یک غزل حکایت کسی که عاشق است...
  10 مطلبي كه همسر شما عاشق شنيدن آنها است
  انواع دلبستگی ها در عاشق شدن
  دلايل علاقه مردها به زن ها
  دانه ای خوشبو که باعث هضم غذا می شود!
  از نوشابه به جز خوردن در چه کارهایی استفاده می شود !!
  داستان کوتاه انگلیسی با ترجمه فارسی_شما مردها همه مثل همید! (15)
  هرکسی که عاشق شده است، بخواند!!
  چقدر چشم های من به تو دچار می شود
  چگونه عشق به مرور کمرنگ می شود یا از بین می‌رود؟
  کوچک باش و عاشق
  دلايل علاقه مردها به زن ها
  آبی از او گرم نمی شود
  شيرزنى كه همنشين داوود در بهشت مى شود
  آیا ضریب هوشی بالا باعث موفقیت می شود ؟
  اگر عاشق کسی هستید از ابراز عشق غافل نشوید
  همه ی مردها مثل هم هستن
  خوردن چه چیز هایی باعث شادی می شود؟(طب نبوی غذادرمانی)
  آنكه عاشق مي شود خدائي دارد
  استامينوفن باعث از کار افتادگی کبدمی شود
  اموری که موجب تبديل گناه كوچك به بزرگ مى شود
  فوراه چون بلند شود سرنگون شود
  کمبوداین ویتامین باعث کوتاهی قد می شود؟!
  ساختن بوت برای ویندوز XP وقتی با CD بوت نمی شود
  اراذل شیراز، شناسنامه دار می شوند !!!!!!!!!!!!!!
  عواملی که باعث سرد شدن رابطه زناشویی میشه ؟!
  فیل ها چگونه شکار می شوند ؟(طنز)
  استرس شديد در دوران بارداري باعث زايمان زودرس مي شود
  4 نفری که حتما شفاعت می شوند
  Cuil.com رقيب گوگل مي شود ؟‌
  عاشق واقعي
  چرا عاشق می‌شویم؟!
  خودتان را ببخشید تا قلبتان آزاد شود
  سالادهایی که باعث چاقی و لاغری می شوند!
  مواردي كه طي مراسم عروسي بايد در نظر گرفته شود
  غذاهايي كه باعث كاهش كلسيوم مي شوند
  تفاوت دوستی بین زنها و مردها
  چگونه عاشق می شویم؟
  مصرف این سبزی باعث آرامش اعصاب می‌شود
  شيرزنى كه همنشين داوود در بهشت مى شود
  ببین من عاشق را ....
  خانم ها عاشق اين 7 هفت تيپ آقايون هستند
  هورمون‌هايي كه شما را عاشق و فارغ مي‌كند !
  اینجا دیگر می شود خانه کرد
  بيا عاشقي را رعايت كنيم زگلهاي عاشق حمايت كنيم
  علایم عاشق شدن مرد ها
  كمبود اسيد فوليك باعث افسردگي
  غذاهاي تند باعث مرگ عروس انگليسي شد
 
دسته بندی مطالب


افراد آنلابن
کاربران آنلاین 179 نفر

آگهیطالع بینی | فروشگاه خانه | قوانین
 
بازیابی کلمه عبور | عضویت   کلمه رمز
نام کاربری