بیترین - Bitrin
مطالب جالب - مطالب علمی - ترفند کامپیوتر - ترفند موبایل - مطالب مذهبی - مطالب اجتماعی - آموزش آشپزی - طالع بینی - شعر و ادبیات - تصاویر و عکس های جالب - مطالب طنز - داستان کوتاه

آگهی

دانلود نمونه سوالات پیام نور

 اینجا هستید : بخش مطالب » اجتماعی » روان شناسی » چه چیزهایی باعث می شود مردها عاشق شوند ؟


فرستنده : عباسعلی ایزدی مقدم
دسته بندی : روان شناسی

تعداد بازدید  : 17173
امتیاز : 96

مشخصات
 

چه چیزهایی باعث می شود مردها عاشق شوند ؟


چه چیزهایی باعث می شود مردها عاشق شوند ؟

 همه چیز به تو بستگی دارد . فقط کافی است یک سری مسائل را رعایت کنی تا دیوانه وار عاشقت شوند. در این متن چند مورد کوچک آمده که با انجام آن مردها عاشق و دلشیفته شما می شوند.

 این یک سؤال گیج کننده است : آیا لحظه خاص یا اتفاق خاصی وجود دارد که با توجه به آنها مردها به طور ناگهانی عاشق شوند؟ بسیار خب ، جواب این سؤال روشن نیست اما اصول کلی برای آن وجود دارد. مردها نیازهای ذاتی و غریزی دارند که بایستی قبل از اینکه با شما ارتباط عمیقی داشته باشند، با شما مطابقت دهند. وقتی مردی متوجه می شود که شما برای همه این نیازهایش ایده آل به نظر می رسید، در آن لحظه وارد عمل می شود و برای پیشنهاد ازدواج به شما اقدام می کند. 

مردها چهار خواسته اصلی و اولیه ارتباطی دارند که گاهی اوقات با کوچکترین برخورد و رفتار شما اغنا می شود. در این جا این خواسته ها را با مثالهایی برای شما توضیح می دهیم که شما می توانید آنها را به کار ببندید.

1- حس حمایت : مردها در مواقع سختی نیاز به یک پشتیبان دارند. پروفسور دیوید گیونس نویسنده کتاب نشانه های عاشقی معتقد است درصورتی که شما برای او نقش یک حامی و پشتیبان را داشته باشید برایش رضایت بخش است و حس خوبی را به او منتقل می کند. نه تنها نباید در برابر او بی تفاوت باشید و از هرگونه کمکی دریغ کنید بلکه حتی باید آغوش خود را برای کمک به او باز کنید. بنابراین به او برای انرژی دوباره و متعهد بودن در کارهایش فرصت دهید و پس از بهبود وضعیت روحی اش از او تشکر کنید. این کارهای کوچک می تواند از او یک قهرمان بسازد . به او کاری برای انجام دادن بدهید ، از او بخواهید تا چیزی را تعمیر کند. با این کار، احساس موفقیتش افزایش می یابد. نظر او را بخواهید، حتی اگر به انتخاب و سلیقه خودتان می خواهید کاری را انجام دهید، از او نظر سنجی کنید و نظر او را هم بپرسید. گاهی اوقات لباسهای او را بپوشید، این نشان می دهد که شما او را از بین چندین مرد انتخاب کرده اید و او را قبول دارید.


2- حس آزادی : پروفسور دن نیوهارت می گوید: مردان به خودشان اطمینان دارند که شخصیتشان بعد از ازدواج هیچ تغییری نمی کند. به او نشان دهید که شما نمی خواهید شخصیتش را تغییر دهید، با این کار به او ثابت می شود که شما او را همانطور که هست قبول دارید اما هرگز شخصیتش را خرد نکنید. با این کار به او حس آزادی می دهید. برایشان محدودیت ایجاد نکنید ، مردها از محدود شدن متنفرند. بنابراین با این کار او احساس بهتری نسبت به شما دارد. 
مردها را در احساساتتان شریک کنید ، اگر عصبانی بودید اجازه دهید او هم احساس شما را بفهمد . او در این مواقع به شما قوت قلب می دهد. برای خلوت و تنهایی او احترام قائل شوید ، فاصله فیزیکی از همسرتان نماد استقلال برای یک مرد است. با این کار به او نشان می دهید که برای او ارزش و احترام قائلید.


3- حس ارزش و احترام : شاید در ظاهر از خود راضی به نظر برسند اما این طور نیست. مردها نیاز دارند تا مورد احترام بقیه قرار بگیرند و قدردانی شوند. دکتر دوبرانسکی می گوید: اگر زمانی که کنار شماست، به او احترام بگذارید، او هم متقابلاً دوست دارد که بیشتر به شما نزدیک شود. او را شاد کنید ، فیلم های کمدی ببینید . وقتی همسرتان ناراحت است او را بیرون ببرید. بازی های فکری انجام دهید ، فعالیتهایی که به توان ذهنی نیاز دارند انجام دهید مثل جدول حل کردن و شطرنج. شاید کمی احمقانه به نظر برسد اما اشتباه نکنید. توانایی حل مسائل و مشکلات به او ثابت می کند که شما گاهی اوقات می توانید مانند او باشید. متفاوت و خاص باشید ، وقتی شما را با دیگران مقایسه کند به خاص بودن شما پی می برد. او را به جمعی دعوت کنید که در آن جمع شما از همه سر هستید.

 
4- حس راحتی و آسایش : الن هیرچ پزشک متخصص درمان های بویایی و چشایی معتقد است که عاشق شدن حاصل وابستگی شدیدی است و زمانی اتفاق می افتد که اکسي توسين در مغز فوران می کند. شما هورمون های عشق را که توسط آنها برای هم متناسب به نظر میرسید رها می کنید. زمانی که او با شما احساس راحتی و لذت می کند، به قلمرو عشق نزدیک شده است. پس موارد زیر را امتحان کنید. اجازه دهید شما را مرتب و آراسته ببیند ، آرایش کردن جلوی همسرتان حس صمیمیت و علاقه را بین تان بیشتر می کند زیرا این همان چیزی است که مردهای دیگر از دیدن آن ناتوان هستند و فقط و فقط همسرتان شاهد آن است ، پس آراسته باشید . با یکدیگر غذا درست کنید ، هرچه بیشتر با یکدیگر غذا درست کنید، او بابت پختن غذا بیشتر از شما قدردانی می کند.

 

موارد زیر مردها را از عاشق شدن دور می کند :

1) اگر مردها فرصتی برای عاشق شدن نداشته باشند : صرف کردن زمان زیاد در محل کار یا شرکت در کلاس های مختلف و مواردی از این قبیل فرصت عاشقی را از مردها می گیرد. آنها به جای یک زندگی عاشقانه به کارشان اولویت می دهند و معتقدند که داشتن یک رابطه عشقی آنها را از کارشان دور می کند و فرصتی برای پیشرفت ندارند.

2) هرگز با او نجنگید : مطمئن باشید مردها از بحث و جدل کردن متنفرند اما این اشتباه است که هرگز نسبت به چیزی عکس العمل منفی نداشته باشید.

3) حس ترس و اضطراب : اغلب مردها نگرانند که اگر عاشق شوند دوستها و خیلی چیزهای دیگر را از دست می دهند. به عقیده خودشان وقتی مردی عاشق می شود، ممکن است برای مدتی از بسیاری موارد کناره گیری کند.


Untitled 2
امتیاز دهید نظرات    
شما هم مطالب جالب و خواندنی خود را با نام خود ارسال کنید

مطالب مرتبط
  اگر عاشق کسی هستید از ابراز عشق غافل نشوید
  شیر خوردن باعث ایجاد جوش در صورت می شود
  کمبوداین ویتامین باعث کوتاهی قد می شود؟!
  حقوق مردان چگونه باعث خيانت به همسرانشان مي شود؟
  ضرب المثل هایی که با حرف « ب » شروع می شوند !
  چگونه می توان از شر اسم رمزی که در اول بايوس کامپيوتر مشاهده می شود خلاص شد
  ببین من عاشق را ....
  چگونه عاشق می شویم؟
  از نوشابه به جز خوردن در چه کارهایی استفاده می شود !!
  دلايل علاقه مردها به زن ها
  گر قاشق و چنگال عاشق هم شوند...!؟!؟!
  آلوئه ورا باعث رویش موها می شود+ طریقه مصرف
  يک نفر بايد بيايد تا زمين زيبا شود
  اگر این نکات را بدانید، حتما عاشق می شوید!!
  مصرف این سبزی باعث آرامش اعصاب می‌شود
  همه ی مردها مثل هم هستن
  این خوراکی باعث صفات زنانه در مردان می شود!
  عواملی که باعث سنگ کلیه می شوند
  دلايل علاقه مردها به زن ها
  چه چیزهایی باعث می شود مردها عاشق شوند ؟
  چه چیزی باعث چاقی می شود؟
  حق کفویّت زن چیست و چگونه ادا می شود ؟
  14 تا از بدترین اشتباهاتی که حتی خانمهای باهوش درمورد سلامتی اشان مرتکب می شوند (2)
  غذاهايي كه باعث كاهش كلسيوم مي شوند
  فیل ها چگونه شکار می شوند ؟(طنز)
  چه چیزهایی به زیبایی شما لطمه می زنند ؟
  شيرزنى كه همنشين داوود در بهشت مى شود
  همه ی راه ها به رم ختم می شوند
  30 واقعیت پنهان در مورد مردها
  وصف الحال مردها پس از فوت همسر!
  علایم عاشق شدن مرد ها
  آنكه عاشق مي شود خدائي دارد
  خانم ها عاشق اين 7 هفت تيپ آقايون هستند
  هویج باعث كاهش كلسترول خون می شود
  نشان هاي عاشق شدن !
  بيا عاشقي را رعايت كنيم زگلهاي عاشق حمايت كنيم
  آنكه عاشق مي شود خدائي دارد
  چرا انسان ها دوست دارند عاشق شوند؟؟؟؟؟؟
  انواع دلبستگی ها در عاشق شدن
  چه چیزهایی باعث می شود مردها عاشق شوند؟
  مواردي كه طي مراسم عروسي بايد در نظر گرفته شود
  چقدر چشم های من به تو دچار می شود
  دوست داریدبدانیدباعقل عاشق می شویم یامغز ؟
  چرا مردها ناراضي هستند
  وقتی 2 پسر عاشق 1 دختر میشن تو کشورهای مختلف چی کار میکنن ؟ . . .
  وقتی شما عاشق خداوند هستید به نظر می رسد که همه چیز در دنیا درست به نظر میرسد
  دانه ای خوشبو که باعث هضم غذا می شود!
  داستان – من عاشق آدم های پولدارم
  استامينوفن باعث از کار افتادگی کبدمی شود
  دوست دارید بدانید با قلب عاشق می شویم یا مغز!!؟
 
دسته بندی مطالب


افراد آنلابن
کاربران آنلاین 52 نفر

آگهیطالع بینی | فروشگاه خانه | قوانین
 
بازیابی کلمه عبور | عضویت   کلمه رمز
نام کاربری