بیترین - Bitrin
مطالب جالب - مطالب علمی - ترفند کامپیوتر - ترفند موبایل - مطالب مذهبی - مطالب اجتماعی - آموزش آشپزی - طالع بینی - شعر و ادبیات - تصاویر و عکس های جالب - مطالب طنز - داستان کوتاه

آگهی اینجا هستید : بخش مطالب » اجتماعی » روان شناسی » چه چیزهایی باعث می شود مردها عاشق شوند ؟


فرستنده : عباسعلی ایزدی مقدم
دسته بندی : روان شناسی

تعداد بازدید  : 17372
امتیاز : 101

مشخصات
 

چه چیزهایی باعث می شود مردها عاشق شوند ؟


چه چیزهایی باعث می شود مردها عاشق شوند ؟

 همه چیز به تو بستگی دارد . فقط کافی است یک سری مسائل را رعایت کنی تا دیوانه وار عاشقت شوند. در این متن چند مورد کوچک آمده که با انجام آن مردها عاشق و دلشیفته شما می شوند.

 این یک سؤال گیج کننده است : آیا لحظه خاص یا اتفاق خاصی وجود دارد که با توجه به آنها مردها به طور ناگهانی عاشق شوند؟ بسیار خب ، جواب این سؤال روشن نیست اما اصول کلی برای آن وجود دارد. مردها نیازهای ذاتی و غریزی دارند که بایستی قبل از اینکه با شما ارتباط عمیقی داشته باشند، با شما مطابقت دهند. وقتی مردی متوجه می شود که شما برای همه این نیازهایش ایده آل به نظر می رسید، در آن لحظه وارد عمل می شود و برای پیشنهاد ازدواج به شما اقدام می کند. 

مردها چهار خواسته اصلی و اولیه ارتباطی دارند که گاهی اوقات با کوچکترین برخورد و رفتار شما اغنا می شود. در این جا این خواسته ها را با مثالهایی برای شما توضیح می دهیم که شما می توانید آنها را به کار ببندید.

1- حس حمایت : مردها در مواقع سختی نیاز به یک پشتیبان دارند. پروفسور دیوید گیونس نویسنده کتاب نشانه های عاشقی معتقد است درصورتی که شما برای او نقش یک حامی و پشتیبان را داشته باشید برایش رضایت بخش است و حس خوبی را به او منتقل می کند. نه تنها نباید در برابر او بی تفاوت باشید و از هرگونه کمکی دریغ کنید بلکه حتی باید آغوش خود را برای کمک به او باز کنید. بنابراین به او برای انرژی دوباره و متعهد بودن در کارهایش فرصت دهید و پس از بهبود وضعیت روحی اش از او تشکر کنید. این کارهای کوچک می تواند از او یک قهرمان بسازد . به او کاری برای انجام دادن بدهید ، از او بخواهید تا چیزی را تعمیر کند. با این کار، احساس موفقیتش افزایش می یابد. نظر او را بخواهید، حتی اگر به انتخاب و سلیقه خودتان می خواهید کاری را انجام دهید، از او نظر سنجی کنید و نظر او را هم بپرسید. گاهی اوقات لباسهای او را بپوشید، این نشان می دهد که شما او را از بین چندین مرد انتخاب کرده اید و او را قبول دارید.


2- حس آزادی : پروفسور دن نیوهارت می گوید: مردان به خودشان اطمینان دارند که شخصیتشان بعد از ازدواج هیچ تغییری نمی کند. به او نشان دهید که شما نمی خواهید شخصیتش را تغییر دهید، با این کار به او ثابت می شود که شما او را همانطور که هست قبول دارید اما هرگز شخصیتش را خرد نکنید. با این کار به او حس آزادی می دهید. برایشان محدودیت ایجاد نکنید ، مردها از محدود شدن متنفرند. بنابراین با این کار او احساس بهتری نسبت به شما دارد. 
مردها را در احساساتتان شریک کنید ، اگر عصبانی بودید اجازه دهید او هم احساس شما را بفهمد . او در این مواقع به شما قوت قلب می دهد. برای خلوت و تنهایی او احترام قائل شوید ، فاصله فیزیکی از همسرتان نماد استقلال برای یک مرد است. با این کار به او نشان می دهید که برای او ارزش و احترام قائلید.


3- حس ارزش و احترام : شاید در ظاهر از خود راضی به نظر برسند اما این طور نیست. مردها نیاز دارند تا مورد احترام بقیه قرار بگیرند و قدردانی شوند. دکتر دوبرانسکی می گوید: اگر زمانی که کنار شماست، به او احترام بگذارید، او هم متقابلاً دوست دارد که بیشتر به شما نزدیک شود. او را شاد کنید ، فیلم های کمدی ببینید . وقتی همسرتان ناراحت است او را بیرون ببرید. بازی های فکری انجام دهید ، فعالیتهایی که به توان ذهنی نیاز دارند انجام دهید مثل جدول حل کردن و شطرنج. شاید کمی احمقانه به نظر برسد اما اشتباه نکنید. توانایی حل مسائل و مشکلات به او ثابت می کند که شما گاهی اوقات می توانید مانند او باشید. متفاوت و خاص باشید ، وقتی شما را با دیگران مقایسه کند به خاص بودن شما پی می برد. او را به جمعی دعوت کنید که در آن جمع شما از همه سر هستید.

 
4- حس راحتی و آسایش : الن هیرچ پزشک متخصص درمان های بویایی و چشایی معتقد است که عاشق شدن حاصل وابستگی شدیدی است و زمانی اتفاق می افتد که اکسي توسين در مغز فوران می کند. شما هورمون های عشق را که توسط آنها برای هم متناسب به نظر میرسید رها می کنید. زمانی که او با شما احساس راحتی و لذت می کند، به قلمرو عشق نزدیک شده است. پس موارد زیر را امتحان کنید. اجازه دهید شما را مرتب و آراسته ببیند ، آرایش کردن جلوی همسرتان حس صمیمیت و علاقه را بین تان بیشتر می کند زیرا این همان چیزی است که مردهای دیگر از دیدن آن ناتوان هستند و فقط و فقط همسرتان شاهد آن است ، پس آراسته باشید . با یکدیگر غذا درست کنید ، هرچه بیشتر با یکدیگر غذا درست کنید، او بابت پختن غذا بیشتر از شما قدردانی می کند.

 

موارد زیر مردها را از عاشق شدن دور می کند :

1) اگر مردها فرصتی برای عاشق شدن نداشته باشند : صرف کردن زمان زیاد در محل کار یا شرکت در کلاس های مختلف و مواردی از این قبیل فرصت عاشقی را از مردها می گیرد. آنها به جای یک زندگی عاشقانه به کارشان اولویت می دهند و معتقدند که داشتن یک رابطه عشقی آنها را از کارشان دور می کند و فرصتی برای پیشرفت ندارند.

2) هرگز با او نجنگید : مطمئن باشید مردها از بحث و جدل کردن متنفرند اما این اشتباه است که هرگز نسبت به چیزی عکس العمل منفی نداشته باشید.

3) حس ترس و اضطراب : اغلب مردها نگرانند که اگر عاشق شوند دوستها و خیلی چیزهای دیگر را از دست می دهند. به عقیده خودشان وقتی مردی عاشق می شود، ممکن است برای مدتی از بسیاری موارد کناره گیری کند.


Untitled 2
امتیاز دهید نظرات    
شما هم مطالب جالب و خواندنی خود را با نام خود ارسال کنید

مطالب مرتبط
  حجاب چهره جان مى شود غبار تنم
  هورمون‌هايي كه شما را عاشق و فارغ مي‌كند !
  4 نفری که حتما شفاعت می شوند
  داستان کوتاه انگلیسی با ترجمه فارسی_شما مردها همه مثل همید! (15)
  زنی عاشق مردی شد و با او ازدواج کرد، اما ... !؟
  چگونه عاشق می شویم؟
  ساختن بوت برای ویندوز XP وقتی با CD بوت نمی شود
  اكثربيماران ايدزي به سل مبتلا مي شوند
  اگر عاشق کسی هستید از ابراز عشق غافل نشوید
  آیا میدانید که مردان بیشتر از زنان درگیر عشق می شوند ؟
  وصف الحال مردها پس از فوت همسر!
  خوردن چه چیز هایی باعث شادی می شود؟(طب نبوی غذادرمانی)
  چه کسانی در جهنم جاودان می شوند ؟
  حقوق مردان چگونه باعث خيانت به همسرانشان مي شود؟
  دلايل علاقه مردها به زن ها
  فوراه چون بلند شود سرنگون شود
  چرا مردها ناراضي هستند
  بيا عاشقي را رعايت كنيم زگلهاي عاشق حمايت كنيم
  هرکسی که عاشق شده است، بخواند!!
  خصوصیات و ویژگی های عاشق واقعی
  چگونه یک مرد را عاشق خودتان کنید؟
  مصرف این سبزی باعث آرامش اعصاب می‌شود
  چرا من عاشق زنهای پیر هستم؟
  اگر این نکات را بدانید، حتما عاشق می شوید!!
  همه ی راه ها به رم ختم می شوند
  وقتی ریاضی دان عاشق می شود
  چگونه عاشق شريك زندگي خود باشيم؟
  30 واقعیت پنهان در مورد مردها
  عاشق واقعي
  چرا انسان ها دوست دارند عاشق شوند؟؟؟؟؟؟
  دانه ای خوشبو که باعث هضم غذا می شود!
  شيرزنى كه همنشين داوود در بهشت مى شود
  چرا عاشق می‌شویم؟!
  این خوراکی باعث صفات زنانه در مردان می شود!
  دلایل عاشق شدن از نظر علم
  ده دلیل عمده دروغ گفتن مردها به زن ها
  دعاهايى كه مستجاب نمى شود
  وقتی 2 پسر عاشق 1 دختر میشن تو کشورهای مختلف چی کار میکنن ؟ . . .
  دلایل علاقه مردها به زن ها
  عواملی که باعث سنگ کلیه می شوند
  باورهای غلط در عاشق شدن
  هرکسی که عاشق شده است، بخواند!!
  خانم ها عاشق اين 7 هفت تيپ آقايون هستند
  واقعا چرا مردها عاشق زن‌ها می‌شوند؟!
  آیا ضریب هوشی بالا باعث موفقیت می شود ؟
  حکایت شیری که عاشق آهو شد
  چقدر چشم های من به تو دچار می شود
  گیاهی در سبزی خوردن که باعث کاهش وزن می شود!!
  10 مطلبي كه همسر شما عاشق شنيدن آنها است
  آلوئه ورا باعث رویش موها می شود+ طریقه مصرف
 
دسته بندی مطالب


افراد آنلابن
کاربران آنلاین 215 نفر

آگهیطالع بینی | فروشگاه خانه | قوانین
 
بازیابی کلمه عبور | عضویت   کلمه رمز
نام کاربری