دسته بندی مطالب


افراد آنلابن
کاربران آنلاین 204 نفر

آگهی اینجا هستید : بخش مطالب » سرگرمی » » مطالب خواندني

No matches found for ""


فرستنده : بابك گودرزي
دسته بندی :

تعداد بازدید  : 2140
امتیاز : 77

مشخصات
 

مطالب خواندني6 چهره که با جراحي زيبايي، زشت تر شدند

شايد هر روز در گوشه و کنار دنيا خيلي‌ها عکس يک هنرپيشه‌ هاليوودي يا يک ستاره موسيقي را در دست مي‌گيرند و روانه مطب جراحان پلاستيک مي‌شوند و اصرار مي‌کنند که پس از جراحي شبيه آنها شوند. در اين ميان شايد شما بسياري از جراحي‌هاي زيبايي که چهره صاحبانشان را بسيار زشت کرده‌اند را هيچ‌گاه نبينيد ولي ما در اينجا براي شما نمونه‌هايي از اين چهره‌ها را گردآوري کرده‌ايم که براي هميشه شما را از جراحي‌هاي زيبايي آنچناني منصرف مي‌کنند و شايد ديگر به سرتان نزند تا با جراحي‌ شبيه فلان هنرپيشه هاليوودي يا فلان ستاره موسيقي شويد…

مايکل جکسون

مطالب خواندني - Bitrin.comمطالب خواندني - Bitrin.com

قبل از عمل بعد ازر عمل

در ميان چهره‌هاي موسيقي غرب که با انواع و اقسام جراحي‌هاي زيبايي تغيير چهره داده‌اند، مايکل جکسون در صدر اين جدول ايستاده است. پس از تغيير رنگ پوست او از سياه به سفيد که نتيجه چند جراحي پلاستيک سنگين روي پوست او بوده است، داستان بيني او خود ماجراي ديگري است البته بعضي مي‌گويند پوست مايکل جکسون در اثر ابتلا به نوعي بيماري پوستي به نام ويتيليگو دچار تغيير رنگ شده است. در اين بيماري رنگدانه‌هاي رنگي پوست از بين مي‌روند و اين موجب مي‌شود که پوست رنگ ببازد البته اين تغيير رنگ به صورت تکه‌تکه اتفاق مي‌افتد و بعيد است که پوست او به صورت يکپارچه در اثر ابتلا به اين بيماري يکدست از سياه به سفيد تبديل شده باشد. در اين ميان خبرها حاکي است که بيني مايکل جکسون در اثر انجام عمل‌هاي جراحي چند باره روي آن ديگر فاقد هرگونه غضروف است و مثل يک پروتز است که مي‌توان آن را از صورتش جدا کرد!

مگ رايان

مطالب خواندني - Bitrin.comمطالب خواندني - Bitrin.com

قبل از عمل بعد ار عمل

شايد مگ‌رايان را در بسياري از فيلم‌هاي خانوادگي آمريکايي ديده باشيد که موهاي کوتاه روشن و صورت مليحي دارد ولي اين روزها ديگر خبري از آن ظرافت چهره نيست. لب‌هاي اين هنرپيشه و به خصوص لب بالايش کمي باريک است و شايد به همين دليل است که او صورتش را به تيغ جراحي سپرده و از روش‌هاي برجسته‌سازي لب استفاده کرده است.

لب‌هاي برجسته شده اين هنرپيشه، زيبايي چهره او را از بين برده است و در عين حال جراحي بيني او هم‌چندان زيبا از آب درنيامده است و او را از زني با چهره طبيعي به زني با چهره غيرطبيعي و پف کرده تبديل کرده است. شايد او هم پس از اين همه جراحي زيبايي خجالت مي‌کشد که به چهره جديدش در آيينه نگاه کند چون پس از خرج کردن آن همه دلار، زشت‌تر شده است.

ملانين گريفيث

مطالب خواندني - Bitrin.comمطالب خواندني - Bitrin.com

قبل از عمل بعد ار عمل

ملانين گريفيث هم يکي ديگر از چهر‌ه‌هايي است که شما را براي هميشه از جراحي پلاستيک نا اميد مي‌کند. چهره او پس از تزريق و کشيدن پوست صورتش بيشتر شبيه يک اردک شده است تا يک خانم‌ جوان و شاداب و حتي صورتش پيرتر به نظر مي‌رسد.

لارافلاين بويل

مطالب خواندني - Bitrin.comمطالب خواندني - Bitrin.com

قبل از عمل بعد ار عمل

اگر شما به عکس‌هاي پيش و پس از جراحي پلاستيک او توجه کنيد مي‌بينيد که لزومي به چنين جراحي‌هاي زشت‌کننده‌اي وجود نداشت. با اين جراحي‌ها و تزريق‌ها چهره او از يک صورت متناسب و طبيعي و زيبا به صورتي ورم کرده و نامتقارن و نازيبا تبديل شده است. شما حاضريد ميليون‌ها دلار بدهيد تا زشت‌تر شويد؟

دوناتلاورساچي

مطالب خواندني - Bitrin.comمطالب خواندني - Bitrin.com

قبل از عمل بعد ار عمل

حتما وقتي طرفدارانش پس از جراحي زيبايي به صورتش نگاه مي‌کنند اولين جمله‌اي که به ذهنشان مي‌آيد اين است که او چه‌قدر زشت شده است. بيني پهن و بزرگ و لب‌هاي ناقرينه او را به يک چهره نامتناسب تبديل کرده است تا خانمي با چهره ظريف و زيبا.

کريستين ويگ

مطالب خواندني - Bitrin.comمطالب خواندني - Bitrin.com

قبل از عمل بعد ار عمل

شما فکر مي‌کنيد اين خانم چه بلايي بر سر بيني‌اش آورده است؟ درست مثل اين است که نصفي از بيني‌اش را بريده باشند. جراحي‌هاي زيبايي ميليون دلاري هميشه هم خوب از آب درنمي‌آيند و گاهي ممکن است شما را بسيار بسيار زشت‌تر کنند


امتیاز دهید نظرات    
شما هم مطالب جالب و خواندنی خود را با نام خود ارسال کنید

طالع بینی خانه | قوانین
 
بازیابی کلمه عبور | عضویت