دسته بندی مطالب


افراد آنلابن
کاربران آنلاین 131 نفر

آگهی اینجا هستید : بخش مطالب » تصاویر دیدنی » تصاویر جالب » اوباما مدل لباس شد

فرستنده : شاهرخ
دسته بندی : تصاویر جالب

تعداد بازدید  : 7843
امتیاز : 94

مشخصات
 

اوباما مدل لباس شداوباما مدل لباس شد - Bitrin.com


رييس‌جمهور آمريكا كه با تبليغ "تغيير" به كاخ سفيد راه يافت،‌ اين روزها تصويرش به عنوان مدل لباس شركت‌هاي توليدكننده پوشاك، در ميادين بزرگ شهر نيويورك ديده مي‌شود.

به گزارش شبكه ايران به نقل از روزنامه فرانسوي "لوپاريزين"،‌ بيلبورد بزرگ تبليغاتي از باراك اوباما رييس‌جمهور آمريكا به عنوان مدل لباس پوشاك "ودر پروف"‌در حاليكه كنار ديوار چين ايستاده است، در گوشه‌اي از ميدان "تايمز اسكوئر" شهر نيويورك نصب شده كه توجه هر رهگذري را به خود جلب مي‌كند.

"فردي استول مك" رييس شركت توليدي پوشاك "ودر پروف" در اين باره گفته است: اين زيبنده‎ترين پوشاكي است كه بر تن يك رييس‌جمهور رفته است.

 
اوباما مدل لباس شد - Bitrin.com

در همين حال، مقامات كاخ سفيد كه از اين تبليغات تجاري رييس‌جمهور آمريكا ابراز شگفتي كرده‌ و مدعي شدند كه باراك اوباما در جريان اين آگهي نبوده و تصوير تبليغاتي وي بايد از اين ميدان برداشته شود.

در همين حال، تصاويري از ميشل اوباما همسر رييس‌جمهور آمريكا نيز در مخالفت با پوشيدن "پوست خز" از سوي انجمن حمايت از حيوانات در آگهي‌هاي تبليغاتي آنها منتشر شده است كه در اين باره نيز مقامات كاخ سفيد واكنش نشان داده و خواستار جمع‌آوري اين تبليغات شده‌اند.

رويكردهاي برخي رهبران كشورهاي غربي از جمله سيلويو برلوسكني نخست‌وزير ايتاليا، نيكلا ساركوزي رييس‌جمهور فرانسه و ... به دليل خوشگذراني‌هاي غيراخلاقي و شركت در تبليغات تجاري، جايگاه آنها را در نزد افكار عمومي اين كشورها تنزل داده است.امتیاز دهید نظرات    
شما هم مطالب جالب و خواندنی خود را با نام خود ارسال کنید

طالع بینی خانه | قوانین
 
بازیابی کلمه عبور | عضویت