دسته بندی مطالب


افراد آنلابن
کاربران آنلاین 125 نفر

آگهی اینجا هستید : بخش مطالب » دلخراش » » خاك بر سر چينيهاي بي...

No matches found for ""


فرستنده : mohamad ....
دسته بندی :

تعداد بازدید  : 4179
امتیاز : 78

مشخصات
 

خاك بر سر چينيهاي بي...


خاك بر سر چينيهاي بي... - Bitrin.com

عصرایران؛ انگار چینی ها پس از كشتار ترك های مسلمان كشور خودشان، تصمیم گرفته اند به مقدسات مردم مسلمان ایران هم به موهن ترین شكل ممكن حمله كنند .

تا قبل از این Made In China حتی به تسبیح ها و جانمازهای ایرانیان رسیده بود و حالا كلمه "الله" و عبارت مقدس مسلمانان یعنی "بسم الله الرحمن الرحیم" را به قسمت پشت شلوارهای ایرانیان برده اند و عجب آنكه برخی مدعیان كه پیشتر در اعتراض به عبارت كوكاكولای برعكس شده كفن پوش به خیابان ها می ریختند و در جهت تحریم كوكاكولا و نستله حركت می كردند و هم در برابر كشتار مسلمانان چین سكوت كرده اند و هم در برابر این توهین آشكار.
این شلوارهای جین زنانه در فروشگاه های افسریه، حوالی خیابان های اول و دوم به قیمت 21 هزارتومان در حراجی به فروش می رسند.

اكثر خریداران هم به نوشتار پشت جیب شلوار توجه نمی كنند و صرفا به خاطر قیمت و دوخت شلوار ان را خریداری می كنند. فروشنده هم اطلاعات چندانی در خصوص محل خرید شلوارها و ... ارایه نمی دهد. البته برخی از خریداران به دلیل عبارت پشت شلوار از خرید آن امتناع می كنند.

به تصویر این شلوارهای جین چینی كه به تازگی به بازار ایران وارد شدند نگاه كنید، عبارت "بسم الله الرحمن الرحیم" كه "الله" آن دوبار تكرار شده است، روی جیب های عقب این شلوارهاست و یك بسم الله هم برعكس نوشته شده است.


در مكتب اسلام برای كلمه الله حرمت قائل شده اند. به طوری كه حتی برای دست زدن به خط و نوشته آن باید وضو داشت و... و حالا درست در قسمت نشیمنگاه این شلوارها این كلمه گلدوزی شده و بدتر ان که در تهران - که خیلی ها دوست دارند ان را ام القرای جهان اسلام بنامند - به فروش می رسد!

با توجه به اینكه این شلوارها تازه به كشور وارد شدند، هنوز تعدادشان مشخص نیست ولی به دلیل آنكه در مارك داخلی شلوارها، عبارت "Made In P.R.C" مخفف عبارت "People Republic of China" به معنی جمهوری خلق چین درج شده است، به نظر می رسد تكذیب ملیت این كالاهای موهن و تازه وارد برای مسئولان كمی مشكل شود.


 

خاك بر سر چينيهاي بي... - Bitrin.com


تا پیش از این واردات پرتقال اسرائیلی توطئه برخی عناصر نامعلوم اعلام شد، واردات سیب از امریكا در هاله ای از ابهام باقی ماند، اما دیگر مارك داخلی این شلوارها را نمی توان انكار كرد. مگر اینكه مسئولان مدعی شوند این شلوارها در داخل تولید شده است، كه منطقا، با توجه به عقبه مذهبی مردم ایران، كمتر تولید كننده ای فرض به تعمد، جرات چنین اهانتی را دارد. یا اینكه باید گفته شود پك این شلوارها در بین راه باز شده و داخل‌انها مارك چینی درج شده است(مثل توجیهی كه برای واردات پرتقال اسرائیلی آورده شد) !

 


امتیاز دهید نظرات    
شما هم مطالب جالب و خواندنی خود را با نام خود ارسال کنید

طالع بینی خانه | قوانین
 
بازیابی کلمه عبور | عضویت