بیترین - Bitrin
مطالب جالب - مطالب علمی - ترفند کامپیوتر - ترفند موبایل - مطالب مذهبی - مطالب اجتماعی - آموزش آشپزی - طالع بینی - شعر و ادبیات - تصاویر و عکس های جالب - مطالب طنز - داستان کوتاه

آگهیکاربر گرامی شما با عضویت خود کلی
  توافقنامه

 

کاربر گرامی

شما با عضویت در سایت بیترین، موافقت خود را با کلیه موارد زیر اعلام می نمایید.


1- عضویت :

1-1 اعضا بایستی حد اقل 15 سال داشته باشند و با عضویت خود اعلام می کنید که بیش از 15 سال دارید.

2-1 اعضاء نبايد اطلاعاتي را که فکر ميکنند حساس هستند برروي اينترنت قرار دهند. بیترین مسئوليت سوء استفاده از اين اطلاعات را بر عهده نخواهد گرفت.

3-1 آدرسهاي ايميل شما براي عموم قابل مشاهده نيست، و تنها در جایی که خودتان اجازه نمایش ایمیل را بدهید نمایش داده خواهد شد.

4-1 ما ايميل شما را به هيچ شخص يا گروه يا شرکت ديگري فاش نميکنيم.

5-1 اطلاعات اعضاء بغير از آن قسمت از اطلاعات که در قسمت مشخصات قابل ديدن ميباشد ، محرمانه نگهداري ميشود.

6-1 اعضاء مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه مملکتي ، اطلاعات محرمانه اشخاص ديگر ، مطالب نفرت آميز، پورنو ، غير اخلاقي و غير قانوني و سیاسی برروي اين سايت نيستند.

7-1 مسئولیت کلیه ارسال های اعضا به وبلاگ یا به سایت برعهده شخص ارسال کننده می باشد.

8-1 تحت هيچ شرايطي بیترین مسئول خسارتهاي وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته روي اين سايت يا وبلاگ کاربران این سایت نميباشد.

9-1 بیترین تعهدی در مورد حفظ اطلاعات قرار گرفته روی سایت یا وبلاگ شما نخواهد داشت.

10-1 بیترین می تواند در صورت تخلف کاربر از مقررات سایت، عضویت کاربر با هر درجه ای را حذف و او را تحریم نماید. بیترین موظف به توضیح علت این مورد نیست.

2- مطالب - وبلاگ ها - ارسال ها

1-2 بیترین و دست اندکاران آن مجازند مطالب قرار گرفته بر روی وبلاگ یا سایت را کنترل کنند ولی ملزم به انجام این کار نیستند. مسئولیت مستقیم مطالب ارسال شده به سایت یا وبلاگ بر عهده شخص ارسال کننده بوده و می بایست از ارسال های ناهنجار خودداری نمایند

2-2 استفاده از مطالب این سایت در جای دیگر مجاز نمی باشد، بخصوص استفاده از اطلاعات شخصی افراد، عکس آنها و مطالب مربوط به آنها در جای دیگر مجاز نیست.

3-2 بیترین مجاز است به هر نحوی که بخواهد مطالب قرار گرفته درون وبلاگ ها که قانونا فاقد حق نشر هستند را استفاده نموده یا قسمت های دیگر سایت به نمایش گذارد .

4-2 مسئولیت درج بدون مجوز کلیه مطالبی که حقوق مالکیت معنوی یا مادی آن متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی است ، بر عهده کاربر می باشد.

5-2 استفاده از سايت بیترین براي مقاصد تجاري يا تبليغات ، بازاريابي و مانند آن ممنوع است. براي تبليغ روي اين سايت ميتوانيد با تماس با قسمت پشتيباني از شرايط تبليغ روي سايت مطلع شويد.

6-2 بیترین به انتخاب خود تعدادی مطالب از وبلاگ کاربران را در سایت نیز به نمایش می گذارد (این فقط یک تشویق برای جذب بازدید کننده به وبلاگ های برتر است)و بدان معنی نیست که بیترین در قبال درج مطالب کاربران در سایت تعهدی دارد. در ضمن بیترین و دست اندرکاران آن به هیج عنوان موظف به جوابگویی در این مورد نمی باشند.

3- اصول رفتاری

1-3 عدم احترام به اصول فکری و اخلاقی دیگران مجاز نمی باشد.
2-3 بکار بردن کلمات، تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی در هر جای سایت یا وبلاگ ممنوع می باشد.
3-3 مطالب مستهجن،افترا آميز ، دشنام و خارج از اخلاق و يا بي حرمتي به مقدسات فرهنگي و مذهبي در هيچيك ازبحث ها و وبلاگها پذيرفته نخواهد شد.
4-3 ارسال جوک هایی که منجر به اهانت به هموطنان یا قومیت های مختلف بوده یا موجب تمسخر آنها شود.و يا جوکهاي زشت و خلاف شئونات اخلاقي مجاز نميباشد.
5-3 از تهديد، اذيت و آزار و تجاوز به حقوق ديگران جداً خودداري نمائيد.
6-3 بحث های سیاسی در این سایت و هیچ یک از وبلاگهای آن مجاز نمی باشد.

7-3 کاربراني که نسبت به قوانين فوق بي توجهي نمايند ، از طرف مديرت سايت مسدود خواهند شد.

4- انتخاب تصاویر

1-4 تصویر آواتار انتخابی شما نباید جزء موارد زیر باشد :
دلخراش
غیر اخلاقی
پوشش کم و نامناسب
مستهجن
عکس دیگران (سایر کاربران سایت)
سیاسی و مذهبی

 

5- سایر توافقات

1-5 بیترین امکانات سایت و وبلاگ را به همین شکلی که هست و بدون هر گونه تعهدی ارائه مینماید. بیترین در مورد قطع شدن، خالی از اشکال بودن، رفع اشکالات یا تطابق با نیاز و نظر شما تعهدی ندارد.

2-5 بیترین می تواند هر قسمتی از این قرارداد را در هر زمانی تغییر دهد. این قرارداد همواره بر روی سایت جهت اطلاع کاربران موجود است، هر زمان با این قرارداد مخالف بودید می توانید عضویت خود را حذف دهید.

3-5 بیترین، گروه پشتیبانی دارد، ولی در مورد سرعت یا نحوه جوابگویی به مشکلات یا سوالات کاربران هیچ تعهدی نخواهد داشت.


6- تذکرات :

نظر به امکان عدم اطلاع و توجه برخی از اعضا ، بویژه جوان ترها از اهمیت دستورات مقامات قضایی و متن قانون جرایم رایانه ای، به اطلاع می رساند وفق مواد 32 و 33 قانون مزبور کلیه ارائه دهندگان خدمات دسترسی (ICP – ISP ) و خدمات میزبانی ( سایتها – سرویس های وبلاگ نویسی و ..) مکلفند طبق دستور صادره مراجع قضایی ، اطلاعات کاربران از جمله IP آنها را به مقامات و ضابطین قضایی تسلیم نمایند. (اطلاعات شما حتی در صورتی که مشخصات حقیقی خود را در سایت اعلام ننموده باشید قابل استخراج است)

هر گونه مطالب و تصاویر بر خلاف شئونات اجتماعی و اخلاقی یا متضمن اهانت و توهین به مقدسات اسلام و هر یک از انبیاء عظام ، ائمه طاهرین ، و یا بنیانگذار جمهوری اسلامی ، مقام معظم رهبری و همچنین فحاشی و نسبت های ناروا به اشخاص ، استفاده  نابجا از تصاویر و اموری از این قبیل طبق مفاد قانون مجازات عمومی جرم محسوب می شود.

متن کامل جرائم رایانه ای را از اینجا بخوانید.


دسته بندی مطالب


افراد آنلابن
کاربران آنلاین 114 نفر

آگهیطالع بینی خانه | قوانین
 
بازیابی کلمه عبور | عضویت